Nasze wydarzenia we Wrocławiu, nie mogłyby się odbyć bez zaangażowania naszych członków stowarzyszenia, którzy podjęli się trudnego zadania stworzenia przestrzeni wymiany doświadczeń pod hasłem: „boomBA- spotkania Analityków” w Warszawie. 

Chcesz dołączyć do ekipy? Nic prostszego! Dołącz do członków SIW, po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłaszasz się do koordynatora z danego regionu.

Zespół we Wrocławiu

Ewelina Gruszczyńska

Ewelina Gruszczyńska- koordynator

Zawodowo analityk systemowy, z powołania – jak sama twierdzi. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zawodzie, pracując przy dużych projektach IT w sektorze publicznym i bankowym oraz prowadząc szkolenia z oprogramowania SAP w sektorze energetycznym. Absolwentka Politechniki Warszawskiej z tytułem inżyniera. Studia magisterskie ukończyła na uczelni WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN ze specjalizacją Inżynieria procesów biznesowych. Posiadaczka certyfikatu AgilePM. Poza pracą zawodową jest odpowiedzialna za budowę i rozwój międzynarodowej organizacji zrzeszającej kobiety w IT „Girls in tech”, z oddziałem we Wrocławiu. Prywatnie miłośniczka nowych smaków, a także.. skoczek spadochronowy 🙂


Alicja Kołtonowska

Alicja Kołtonowska

Swoją przygodę z analizą rozpoczęłam niespełna dekadę temu pracując jako analityk systemowy. Obecnie pełnię rolę analityka biznesowego. Pasję związaną z modelowaniem procesów biznesowych i projektowaniem systemów IT rozwijam jako doktorantka na uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jestem członkiem Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań oraz prelegentem w ramach konferencji organizowanych przez Stowarzyszenie – KIWAB.

Uwielbiam sport. Zimą snowboard, latem rower, trekking i bieganie.