Czym jest boomBA?

„BoomBA – spotkania Analityków” to kolejna z wielu inicjatyw Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań, która kierowana jest nie tylko do członków stowarzyszenia.

„BoomBA – spotkania Analityków” – to lokalne spotkania osób, które na co dzień pracują, albo chcą pracować jako w roli analityka biznesowego, bądź analityka biznesowo-systemowego. Nasze spotkania kierujemy również do tych, którzy z ww. rolami mają do czynienia na co dzień, ale nie ograniczamy się, ponieważ praca z drugim człowiekiem to również umiejętność dogadywania się, czy poznawanie różnych narzędzi, dlatego nasze spotkania kierujemy do szerokiej grupy odbiorców.

Jakie tematy są poruszane podczas spotkań?

Staramy się dobierać tak tematy, aby nie tylko były interesujące, ale przede wszystkim odpowiadały na potrzeby oraz problemy, z którymi w środowisku biznesowym i środowisku IT spotykamy się na co dzień.

Chcę zgłosić temat- gdzie to mogę zrobić?

Chcemy, aby nasze wydarzenia były dla Ciebie wartościowe, dlatego jak masz pomysł na temat- napisz do nas: kontakt[at]siw.org.pl w temacie: boomba- propozycja tematu, bądź skorzystaj z formularza:

Czy wydarzenia są odpłatne?

Wydarzenia są realizowane bezpłatnie. Zawsze informacja o odpłatności wydarzenia będzie zawarta na stronie rejestracji na dane wydarzenie.

Gdzie odbywają się wydarzenia?

Obecnie wydarzenia odbywają się w następujących miastach:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Kraków

Chcę tworzyć takie wydarzenie w swoim mieście- co mam zrobić?

Jeśli chcesz dołączyć do grupy, która już realizuje takie wydarzenia w mieście jedynym warunkiem jest posiadanie statusu członka Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań. Co roku członkowie, którzy najbardziej angażują się w tworzenie wydarzeń, Stowarzyszenie Inżynierii Wymagań sponsoruje im wejściówkę na konferencję: KIWAB (Konferencja Inżynierii Wymagań i Analizy Biznesowej), która odbywa się co roku.

Jeśli chcesz tworzyć taką grupę u siebie w mieście, napisz na adres: monika.perendyk[at]siw.org.pl