Nasze wydarzenia w Katowicach, nie mogłyby się odbyć bez zaangażowania naszych członków stowarzyszenia, którzy podjęli się trudnego zadania stworzenia przestrzeni wymiany doświadczeń pod hasłem: „boomBA- spotkania Analityków”. Od nich się wszystko zaczęło, i swoją energią, zapałem, wytrwałością zarazili pozostałe miasta do tworzenia też tego wydarzenia.

Chcesz dołączyć do ekipy? Nic prostszego! Dołącz do członków SIW, po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłaszasz się do koordynatora z danego regionu.

 

Zespół w Katowicach

Sebastian Hajduga – Koordynator

Analityk: biznesowy, systemowy i danych od 5 lat. Pierwsze doświadczenia analityczne zdobył branży szkoleniowej oraz samorządzie, gdzie był odpowiedzialny m.in. za dostosowanie nowej siatki szkół w ramach reformy oświaty z 2017 r. oraz stworzenie systemu raportowania o stanie miasta.

Od 2017 roku związany z branżą Automatyki oraz Automotive, gdzie zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań IT z obszaru Przemysłu 4.0. Ukończył studia licencjackie z filozofii oraz magisterskie z IT(spec. Project Manager).  Od 8 lat związany z NGO, głównie jako koordynator akcji charytatywnych oraz członek zarządu, odpowiedzialny za dokumentację, przepisy prawne oraz pozyskiwanie dotacji.

W latach 2018-19 organizator Data Science Silesia – spotkań o tematyce AI w Katowicach. Współorganizator BoomBa – cyklu spotkań dla analityków w Katowicach od 2018 roku w ramach Stowarzyszenia Inżynierii Wymagań.

Celina Cieśla

Kim jestem? Mamą trójki smoków. Dzieciaków, które 12 lat temu zaczęły zmieniać moje priorytety, moje marzenia, moje plany, słowem – moje życie. Kobietą napędzaną przez wieczny niedosyt, ambitną i lekko stukniętą na punkcie rozwoju własnego, szukania zależności, wyciągania z ludzi tego co w nich najlepsze.

Analitykiem biznesowym aktualnie zatrudnionym w Future Processing, a właściwie tłumaczem z języka biznesu na język IT i odwrotnie. W marzeniach osobą odpowiedzialną za motywowanie i inspirowanie współpracowników do osiągania rzeczy, które wydawały się im niemożliwe 🙂

Kim nie jestem? Teoretykiem. Scrum masterem. Wyznawcą jednej słusznej metodologii, framework’u, idei nawet. Nie pretenduję do miana twórcy nowych teorii.

Roksana Butryn

Roksana Butryn

W pracy: Konsultant ds. wdrożeń systemów Business Intelligence, która nie boi się nowych wyzwań. Od dziecka mówili: wygadana jak Hanka Bielicka i dlatego też trafiła do pracy z klientem. Ukończyła Informatykę Stosowaną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Swoją ścieżkę kariery zdefiniowała na 2 roku studiów po przedmiocie związanym z systemami ERP. Rozpoczęła pracę w zawodzie jeszcze na studiach. Związana z jedną firmą, jednak brała udział w wielu projektach krajowych oraz zagranicznych na różnych stanowiskach od konsultanta poprzez analityka aż do PM.

Prywatnie: Zakochana w motorach, chociaż na razie jeździ jako „plecak”, ponieważ kierowca nie może spać podczas jazdy. Uwielbia off-road i podróżować ukochanym Land Roverem.

Marcin Dąbrowski

Z analizą biznesową i IT związany od ponad 5 lat. Jako analityk IT z sukcesem wdrażał nowoczesne rozwiązania informatyczne w branży energetycznej, co zaowocowało zdobyciem tytułu „Lidera Informatyki” 2015 przyznawanego przez Computerworld.

Od 2018 patrzy oczyma analityka biznesowego w 3SOFT S.A., gdzie wspiera największe przedsiębiorstwa w budowaniu przewagi konkurencyjnej poprzez dostarczanie dedykowanych systemów informatycznych. Od 2019 odpowiedzialny także za cały obszar analizy biznesowej w 3SOFT S.A. pełniąc funkcję Team Leadera działu Business Analysis.

Prywatnie pasjonat gotowania i wina oraz miłośnik muzyki klasycznej, który hobbystycznie usiłuje nauczyć się gry na pianinie.